YOU ARE HERE:

Yeni Doğanlar

Köpeklerinin Bu bölümde yer almasını isteyen üyelerimiz lütfen, " Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir " adresine mail atınız !..

 
OLAĞAN GENEL KURUL KARARI DUYURUSU

Alman Tel Tüylü Av Köpeği Derneğinin olağan genel kurul toplantısının 06.04.2019 tarihinde İstinye mahallesi Poligaon cad.no 1  Urza Restorand adresinde saat 11:00 da aşağıdaki gündeme göre yapılmasına, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise ikinci toplantının 13.04.2019 tarihinde aynı gündemle, aynı yer ve saatte yapılacaktır,


Genel kurul gündemi

1)    Açılış.

2)    Başkanlık divanının teşekkülü.

3)    Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması.

4)    Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu faaliyet raporlarının okunması, müzakeresi ve yönetim kurulu ile denetim kurulunun ibrası.

5)    Bilânço, gelir ve gider hesaplarının müzakeresi.

6)    Yeni dönem çalışma programı  ile tahmini bütçesinin görüşülmesi.

7)    Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve derneği bağlı olduğu federasyonda temsil edecek asıl ve yedek üyelerinin seçimi.

8)    Dilek ve temenniler.

9)    Kapanış.

DEUTSCH DRAHTHAAR DERNEĞİ 2017 OLAGAN GENEL KURUL SONUCU

ALMAN TEL TÜYLÜ AV KÖPEĞİ Derneğinin  2017 yılı olağan genel kurul toplantısını yapmak üzere 30.04.2017 tarihinde saat 11:00 ‘da İstinye mahallesi poligon cad .Urza Restoran adresinde toplanıldı.24 üyenin hazır bulunduğu olağan genel kurul sorunsuzca yapılmıştır.

Yeni yönetim şu şekilde oluşmuştur,

Başkan           : H.AZİZ OMUR

Başkan yrd.    : Ş.ALİ GÖKÇELİK

Genel Sekreter: AYHAN KESİM

Muhasip         :  ŞEVKET ÇOLAK

Üye :                TOLGA ŞAHİN

vom KILIÇLI / 02.06.2016